وبلاگ

مقالات سایت
دعوت به همکاری از کلیه تولید کنندگان و بازرگانان

دعوت به همکاری از کلیه تولید کنندگان و بازرگانان

مهر ۵, ۱۳۹۸

شرکت بازرگانی کیمیا تجارت ریحان در راستای یکی از موضوعات فعالیت خود، در اقدامی ویژه سعی در به دست آوردن بازارهای مجازی برای مشتریان خود می باشد که بی شک در تحقق این امر مهم نیاز روز افزونی به همکاری تولید کنندگانی کیفیت مدار داخلی و همچنین واردکنندگانی مقید به حقوق مشتریان را احساس کرده و از تمامی یاران همدل طلب همکاری مینماید.

در حال حاضر فضای مجازی در دنیای امروزی یک مرجع  الکترونیکی خرید و فروش کالای تخصصی و غیر تخصصی می باشد که در کشور ما نیز استفاده از این فضا برای خرید کالاهای مورد نیاز ، روز به روز رو به فزونی می باشد و در همین راستا یک بازار خوب و ایده آل برای تجار و تولید کنندگان گردیده است .

 

اساسنامه ما و تأمین کنندگان:

  • همیشه شخصیت شما، کالای شماست. امروزه چهره ( مغز متفکر ) پنهان پشت هر محصولی که ارائه میشود از جمله وبلاگ ،مجله، برچسب طراح و.. اگر به تنهایی بیش از خود محصول مهم نباشد به اندازه آن مهم می باشد.

فضای مجازی مکانی مناسب برای خرید در حجم های بالا میباشد که سعی کرده است مکانی امن را برای ایجاد ارتباط بین کلی فروشان ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان و صاحبان صنایع با خریداران در سرتاسر ایران ایجاد کند.

  • فروش خود را چندین برابر کنید. شرکت کیمیا تجارت ریحان در نظر دارد با سیاست شفافیت در قبال تامین کنندگان ویترینی به وسعت یک کشور را در اختیارتان قرار دهد. ویترینی با بازدید نزدیک به دو میلیون نفر در ماه که فرصت بدیع و بی مثالی برای گسترش کسب و کار در اختیار شما قرار میدهد .

در این فروش بزرگ تیم کیمیا تجارت ریحان به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته درکنار مشتریان شما خواهند بود تا مجموعه فروشندگان تولیدات شخصی و کارگاه های کوچک تا بزرگترین برندهای جهانی در بستری عادلانه بدون صرف هزینه، توانایی آن را داشته باشند تا با رقابت سالم در کنار یکدیگر نه تنها محصولات خود را به فروش برسانند بلکه در زمینه پیشرفت خود و حرفه خود و در نتیجه تعالی ایران اسلامی نقش موثری ایفا نمایند .

لازم به توضیح است که سیاست ما ارائه کلیه محصولات با کیفیت و در خور شأن کاربران خود می باشیم و به همین منظور صرفا با تأمین کنندگانی عقد قرارداد می کنیم که از لحاظ کیفیت در رده بالایی قرار داشته و دغدغه شان حفظ و بالا بردن کیفیت فعلی خود می باشند.

 

شرایط همکاری و قرارداد: 

– در حال حاضر شرایط عرضه هر نوع کالا و خدماتی که عرضه آن با قوانین تجارت الکترونیک  جمهوری اسلامی مخالف نباشد و همچنین منافی شرع و عرف و فرهنگ ایران نباشد قابل عرضه میباشد .

– کیفیت مداری از اصول همیشگی این فروشگاه بوده و تمامی کالا ها و خدمات میبایست دارای کیفیتی قابل رقابت با رقبا در فضای مجازی باشد .

– عکس ها و محتوای ارائه شده در فروشگاه باید علاوه بر کیفیت بصری، نشان دهنده کیفیت و کمیت واقعی محصولات بوده و از بزرگ نمایی پرهیز شود.

– تمامی کالاها میبایست از طرف تامین کنندگان و فروشندگان شامل ضمانت اصالت کالا باشند.

– ضمانت پس از فروش و گارانتی محصولات به عهده تامین کنندگان یا فروشندگان میباشد .

– فروشندگان مقید به تضمین بهترین قیمت در مورد محصولات قابل ارائه خود میباشند .

– بر اساس قانون تجارت الکترونیک، تمامی محصولات ارائه شده میبایست دارای هفت روز ضمانت بازگشت کالا از طرف فروشنده باشند .

– موجودی محصولات در انبار فروشنده میبایست به نحوی باشد که پس از ثبت سفارش محصولات در حداقل زمان ممکن قابل تحویل باشند .

– کیمیا تجارت، حافظ اطلاعات تأمین کنندگان و کاربران خود می باشد و این حفظ حریم خصوصی را از تأمین کنندگان خود نیز خواستار می باشد.

– کلیه ارتباطات مدیران فروش با تأمین کنندگان به صورت غیر حضوری می باشد و لازم است هر تأمین کننده ای یک نماینده برای این ارتباط معرفی نماید.

 

ارتباط با ما:

جهت ثبت درخواست همکاری خود، از طریق فرم ثبت درخواست، مشخصات و مدارک قانونی خود را ارسال نمایید؛ کارشناسان ما، در زمان مناسب با شما تماس خواهند گرفت و می توانید سوالات و یا مذاکرات خود را با ایشان مطرح نمایید.